Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları


Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde firmamızın garantisi altındadır.

 

Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

 

Ürün üzerinde yapılan değişiklikler ürünün kullanım ve/veya yıkama talimatlarına aykırı kullanılması ya da ürünün orijinal tasarımının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

 

 

Ürün İade Koşulları

 

İnternet sitemizden satın aldığınız ürünleri aşağıda belirtilen koşullarda, yasal iade süreleri(14 gün) içerisinde, iade edebilirsiniz.

 

Tarafımıza iade etmek istediğiniz ürün/ürünleri, SÜRAT kargo şubelerinden, Tolsar Konfeksiyon Giyim San. Tic. Ltd. Şti. (MÜŞTERİ KODU: 1231011045 ) ünvanı ile bize ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

 

İade işleminin onaylanması için ürünlerin hasarsız ve tüm aksesuarları eksiksiz biçimde olmalıdır.

 

Farklı ünvan veya müşteri kodu dışında gönderilecek paketler ve doğacak masraflar firmamızın sorumluluğunda değildir.


Ürün iadelerinde; ödenen kargo bedeli iade edilmemektedir.

ÖNEMLİ UYARI:

 

SÜRAT kargo dışında yapılan gönderilerin ücretleri göndericiye aittir ve ücreti ödenmeyen kargolar, firmamızca teslim alınmamaktadır. 

 

Kargo firması sizden kargo ücreti istediği takdirde paketi kargoya teslim etmeyiniz ve müşteri hizmetlerimiz (0 232 431 15 00) ile irtibat kurunuz.

 

Bu tip durumlarda kargo ücreti ödendiği takdirde kargo bedeli iadesi yapılamamaktadır.

 

İade işlemleri için firmamıza gönderilen ürünler kontrol sürecinden geçmektedir. Üründe herhangi bir bozulma, tahrip, yırtılma, kullanılma durumları tespit edilmesi; ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilmemesi halinde firmamız ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

 

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün firmamıza ulaştığı andan itibaren "değişim ve iade şartlarına uygun ise" on (10) iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir.

 

Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu değildir ve bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir.

 

Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

 

Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.